2 Ekim 2013 Çarşamba

Kitap Tanıtımı - Cennet / Alexandra Adornetto


Alexandra Adornetto'nun Hale ( Serinin tam adını bilmiyorum ) serisinin son kitabı Cennet çıktı. Kapaklarını özellikle çok beğendiğim bu seri okunacak listemdeydi. Son kitapta çıktığına göre beklememem lazım daha fazla değil mi? :)
Arka Kapak

Cennetten bir melek eksildi

Bethany ve ölümlü sevgilisi Xavier, ilişkileriyle Cennetin sınırlarını yeterince zorlamıştır. Bu kez de aşklarını bir sonraki aşamaya taşımaya karar verirler; evliliğe.

Artık aralarına hiçbir şeyin giremeyeceğini düşünürlerken şimdiye kadarki en zorlu mücadelelerini vereceklerdir. Bu sefer karşılarında, evrenin dengesini korumakla görevli melekler vardır. Görevlerini yerine getirene dek durmayan bu askerler, asi melek Bethi yakalayıp evine göndermeye kararlıdır. Beth ve Xavier karşılarına çıkan tüm bu zorlukların üstesinden gelebilirse Cennete ve dünyaya sevgiden daha güçlü bir şey olmadığını kanıtlayacaktır.

Sırlar, sürgün ve beklenmedik müttefikler bu etkileyici aşköyküsünün finaline heyecan katıyor...

Xavier masanın üzerinden uzanıp elimi tuttu.

En büyük farkın ne olduğunu bilmek ister misin? diye sorunca başımı kaldırdım. Senin sayende Cennetin gücünü gördüm; meleklerin neler yapabildiğini biliyorum. Senin sayende, bir Cennet olduğunu ve bir gün birlikte oraya ulaşacağımızı biliyorum.

Xavierın enerjisi, etrafındaki her şeye süzülüyordu ve onunlayken mutsuz olmak imkânsızdı. Bazen tadını bile alabildiğimi hissederdim. Güneş tadındaydı. Aşk tadında.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder